Drzwi zewnętrzne

W trosce o bezpieczeństwo domów naszych klientów stawiamy tylko na najlepsze rozwiązania które spełniają wymagania Klientów zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym. Drzwi stalowe, drewniane, aluminiowe w najlepszym designie wyprodukowane w najnowocześniejszych technologiach stanowią idealne dopełnienie stolarki otworowej i stanowią najlepszą wizytówkę domu.

Co należy mieć na uwadze wybierając drzwi zewnętrzne? 

Drzwi zewnętrzne pełnią ważną funkcję w obiekcie. Przede wszystkim stanowią ważny element w systemie ochrony antywłamaniowej domu. Z tego też względu powinny wyróżniać się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i próby ich sforsowania przez włamywacza. Innym istotnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze drzwi, są ich właściwości termoizolacyjne — ma to ogromne znacznie dla komfortu cieplnego we wnętrzach. Warto również pamiętać o tym, że zewnętrzna strona drzwi może być wystawiona na niekorzystne czynniki atmosferyczne. W przypadku mniej odpornych lub niezabezpieczanych materiałów może odbić się to niekorzystnie na ich estetyce.

Kompleksowa obsługa 

Zewnętrzne drzwi są wprowadzeniem do niepowtarzalnego stylu każdego wnętrza i powinny być odpowiednio dobrane. Dlatego oferujemy klientom pomoc  przy ich wyborze. Zależnie do Państwa preferencji polecimy wam stalowe i aluminiowe drzwi Wikęd lub Wiśniowski, drewniane firmy Parmax lub Wiatrak . Zapewniamy szeroką gamę wzorów przetłoczeń, typów skrzydeł, ościeżnic oraz akcesoriów. Nie ograniczy się jednak wyłącznie do fachowego doradztwa. Klientom zapewniamy także darmowy pomiar, na podstawie którego tworzymy wycenę. Uzupełnieniem naszych usług jest fachowy i staranny montaż.

 

KATALOGI DO POBRANIA:

Nasi partnerzy: