Okna

Naszym celem jest dostarczenie klientom produktów o wysokich walorach technicznych, które będą funkcjonalne i zapewnią wysoki komfort użytkowania. Warunki te spełniają okna PCV i aluminium, które znajdziecie w naszej ofercie. Posiłkując się naszą wiedzą i doświadczeniem pomożemy wam wybrać spośród nich model, który będzie się pięknie prezentować w waszym mieszkaniu.

Jakie wybrać okna do mieszkania?

Choć często się o tym zapomina, okna spełniają nie tylko praktyczne funkcje (np. doświetlają pomieszczenia i pozwalają utrzymać w nich wymianę powietrza), ale także podobnie jak drzwi wewnętrzne stanowią ważny element wystroju pomieszczeń. Z tego względu ogromne znacznie ma, aby ich wygląd harmonizował z przygotowaną aranżacją. Dobrze jest jednak pamiętać również o tym, że okna muszą pasować do elewacji, tworząc z nią jednolitą estetycznie całość.

Walory wizualne okien stracą jednak na znaczeniu, jeśli okaże się, że do wnętrz wpada przez nie chłód. Mając to na uwadze, wybieramy dla Państwa modele, które są nie tylko estetyczne, ale wyróżniają się także doskonałymi własnościami termoizolacyjnymi. Polecamy klientom przede wszystkim okna ALUPLAST, VEKA, REHAU i SCHUCO. Firmy te dbają bowiem o to, by ich produkty były dopracowane w każdym calu. W efekcie okna przygotowywane przez tych producentów to nie tylko komfort cieplny i piękny wygląd, ale także wieloletnia trwałość. Zapewniają one przy tym doskonałą ochronę zarówno przed czynnikami atmosferycznymi, jak i włamywaczami.
 
Poniżej prezentujemy wybrane i najpopularniejsze profile okienne:

Passiv-line S
passiv_line_plus
Passiv-line PLUS
passiv line ultra
Passiv-line ULTRA
veka_sl_82
VEKA SL 82
ADAMS producent okien pasywnych
id8000_uszczelka
PCV Ideal 8000
Stolarka aluminiowa
Stolarka aluminiowa
Rehau / Eurocolor
EUROCOLOR producent okien
Schuco / Eurocolor
Nasi partnerzy: