Podłogi

Chcesz stworzyć piękne i niepowtarzalne wnętrze w którym poczujesz domowe ciepło i spokój? Nie możesz zapomnieć o wyborze odpowiednich podłóg! Doświadczona kadra pracująca codziennie nad wnętrzami naszych Klientów pomoże i Tobie dobrać idealne panele do wnętrza które chcesz stworzyć. Szeroki wybór producentów, wzorów i typów paneli zaspokoi najbardziej wymagających i pozwoli cieszyć się trwałością i świetnym wyglądem przez lata.

DO KOŃCA 2017 ROKU PROMOCJA!!!
MONTAŻ max 5zł m2

– Podłogi laminowane to idealne rozwiązanie w budownictwie jednorodzinnym jak również mieszkaniowym.

Ogromny wybór kolorystyczny i trwałość w cenie przystępnej dla każdego.

Nowoczesne rozwiązania produkcyjne zapewniają odporność na wgniecenia i zarysowania.

panel1
panel2

– Panele wykonane w technologii winylowej są całkowicie odporne na wilgoć i mogą z powodzeniem zastąpić płytki w łazience i wiatrołapie.

„Vinyle” cechują się bardzo dobrym przewodnictwem cieplnym dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla domów z ogrzewaniem podłogowym.

Dzięki specjalnemu wykończeniu powierzchni sprawdza się nawet w przypadku intensywnego użytkowania.

panel3

– Szlachetne drewniane podłogi są wykonane w 100% z drewna, Deska Barlinecka to produkt naturalny i szlachetny. Drewniane podłogi są zdrowsze i zdecydowanie trwalsze od sztucznych imitacji. W przeciwieństwie do paneli są przyjemnie ciepłe w dotyku, nie elektryzują się i nie przyciągają kurzu ani roztoczy, przez co są idealnym rozwiązaniem dla alergików. Doskonale tłumią hałas, a dzięki zdolności absorbowania wilgoci regulują mikroklimat pomieszczenia. Drewniana Deska Barlinecka daje również możliwość kilkukrotnego szlifowania i wielokrotnej renowacji lakieru.

 

paneldrewno1

KATALOGI DO POBRANIA:

Nasi partnerzy: